Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Oslava v Ľadovom kráľovstve

Oslava v Ľadovom kráľovstve
Dátum pridania videa: 12.01.2018
Trvanie: 7:58
Počet videní: 20
Rok vydania: 2015
Iné názvy: Frozen Fever
Krátky film z prostredia úspešného Frozen (Ľadové kráľovstvo) - rozprávka Oslava v ľadovom kráľovstve online: V Ľadovom kráľovstve sa chystá oslava narodenín princeznej Anny. Jej sestra Elsa ju prebúdza so sľubom, že prežije veľkolepý radostný deň plný prekvapení, pretože doteraz si svoje narodeniny nikdy poriadne neužila. Kúzelníčka Elsa, ktorá dokonale vládne ľadom, dokáže ho stvoriť aj ním čarovať, zrazu záhadne prechladne a začne kýchať. Pri každom kýchnutí však stvorí niekoľkých malých, živých a veľmi neposedných snehuliačikov! Ako ich zástupy rastú, prípravy osláv sa menia na obrovský chaos a zmätok. Veľký snehuliak Olaf, sob Sven aj horal Kristoff sa síce dobre zabávajú, ale malé nezbedné snehuliaky a Elisine zázračné schopnosti môžu ohroziť viac než len samotnú oslavu. Veselý chaos totiž zasiahne celé kráľovstvo!
UPOZORNENIE! Pri tejto rozprávke sa môžu zobraziť reklamné vyskakovacie (popup) okná s nevhodným obsahom pre maloletých (18+) ! Ak nemáte viac ako 18 rokov, opustite danú stránku prosím.

Komentáre k rozprávke

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Máte problém s prehratím nejakej rozprávky alebo máte naopak želanie na rozprávku, ktorú by ste radi uvítali na našom portáli? Napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.