Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Miro Jaroš - Príde Mikuláš

Miro Jaroš - Príde Mikuláš
Dátum pridania videa: 28.12.2018
Trvanie: 4:46
Počet videní: 1042
Rok vydania: 2018
Pozrite si pesničku z CD Tešíme sa na Ježiška Mira Jaroša - Príde Mikuláš - zadarmo online z youtube.

Text:
Je to za dverami, čo sa tu deje? Mikuláš sa tajne popod fúzy smeje všetky deti vedia – šiesteho už bude prípravy od rána tiež sú v plnom prúde Je to za dverami, Mikuláš sám velí Anjelíci, čertík – pomocníci skvelí! Pripravte sa rýchlo, máme veľa práce potešíme všetkých, nech nikto neplače Hej deti, počujete sane? Oooo dnes príde Mikuláš Hej deti, topánky prichystané? Oooh do okna si ich dáš Hej deti a čo sa potom stane? Oooh príde Mikuláš Lízatká a cukríky, čokolády, perníky Všetko na čo máš chuť veď pozri! On vie, že bol si dobrý. Je to za dverami, len čertík sa fláka nevadí mu, že na prekvapenie čakáš nepomáha s ničím, celý je od sadze keď nepozeráš uhlie do balíčkov hádže Už je to za dverami, nachystajte sane! Mikuláš sa teší, hneď si sadá za ne on vie kedy nespíš, či to naňho skúšaš potichúčky v noci do práce sa púšťa Hej deti, počujete sane? Oooo dnes príde Mikuláš Hej deti, topánky prichystané? Oooh do okna si ich dáš Hej deti a čo sa potom stane? Oooh príde Mikuláš Lízatká a cukríky, čokolády, perníky Všetko na čo máš chuť veď pozri! On vie, že bol si dobrý. Hej deti, počujete sane? Oooo dnes príde Mikuláš Hej deti, topánky prichystané? Oooh do okna si ich dáš Hej deti a čo sa potom stane? Oooh príde Mikuláš Lízatká a cukríky, čokolády, perníky Čertíka či uhlíky alebo oriešky a keksíky Mandarínky, tyčinky, lentilky a pralinky Všetko na čo máš chuť veď pozri! On vie, že bol si dobrý.
Zlé video

Komentáre k rozprávke

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.