Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka SK trailer (2018)

 Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka SK trailer (2018)
Dátum pridania videa: 02.11.2018
Trvanie: 2:28
Počet videní: 849
Rok vydania: 2018
Iné názvy: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená, Hotel Transylvania 3: A Monster Vacation, Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Pozrite si slovenský trailer na animovanú rozprávku Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka z roku 2018, ktorá sa premieta v slovenských kinách od 12.júla 2018: V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov. (Zdroj: csfd.cz)
Zlé video

Komentáre k rozprávke

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.