Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Dilili v Paríži SK trailer (2018)

Dilili v Paríži SK trailer (2018)
Dátum pridania videa: 02.11.2018
Trvanie: 1:41
Počet videní: 587
Rok vydania: 2018
Iné názvy: Dilili in Paris
Pozrite si slovenský trailer na animovanú rozprávku Dilili v Paríži z roku 2018, ktorá sa premieta v slovenských kinách od 22. novembra 2018: Půvabný animovaný příběh Dilili v Paříži je dalším filmem z dílny uznávaného francouzského animátora Michela Ocelota. Skrze dobrodružství malého děvčátka přiblíží malým divákům dobu „Belle Époque“, tak zvané Krásné časy v dějinách Francie, známé z plakátů Alfonse Muchy. Odvážná Dilili spolu se svým kamarádem Orelem jde po stopách spolku, který stojí za únosy dívek v Paříži. Během svého pátrání navštíví mladí hrdinové mimo jiné i slavný kabaret Moulin Rouge a potkají řadu významných osobností té doby - od vědkyně Marie Curie, přes malíře Picassa, Moneta či Renoira až ke spisovateli Marcelu Proustovi. Každý z nich poskytne malým detektivům pomocnou ruku či nápovědu. Dostanou se na pozoruhodná místa, do tajemného případu se prolne magie, a na jeho konci se tradičně střetne dobro se silami temna. (Zdroj: csfd.cz)
Zlé video
728x90brand-1502371483.png

Komentáre k rozprávke

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Ak ste našli nefungujúce video, kliknite na tlačítko "Zlé video". Ak máte želanie na rozprávku, napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.