Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete informovať bližšie tu.
Online databáza rozprávok nielen pre deti
Hľadať

Chat nástenka

Máte nejakú otázku na náš portál alebo na ostatných používateľov? Nefunguje vám nejaká rozprávka alebo naopak máte želanie pridať konkrétnu rozprávku alebo rozprávkovú sériu? Zadajte váš komentár nižšie a my sa naň pozrieme (pre pridanie príspevku sa musíte prihlásiť).

admin admin 2.1.2018 21:58:41 Tento týždeň máme v pláne pridávať väčší počet nových videí. Nezmeškajte nové videá a sledujte sekciu Najnovšie! admin admin 2.1.2018 21:57:18 Tento týždeň sme prekontrolovali funkčnosť všetkých videí na našej stránke, takže by mali všetky fungovať. Ak nájdete nefunkčné video, dajte nám prosím vedieť na info@peknerozpravky.sk. Ďakujeme admin admin 18.12.2017 12:00:00 Milí diváci, tieto dni pre vás pridávame diely obľúbenej náučnej rozprávky Bol raz jeden život, ako aj populárne celovečerné vianočné rozprávky. Kliknite v menu na "Najnovšie" alebo vyberte kategóriu "Vianočné" rozprávky. admin admin 10.12.2017 10:00:02 Milí používatelia, neváhajte nám zanechať správu, ak nájdete nejakú chybu alebo naopak, ak máte nejaký nápad na zlepšenie. Ďakujeme admin admin 10.12.2017 9:59:23 Milí používatelia portálu peknerozpravky.sk. Možno ste si už všimli, ale v týchto dňoch sa snažíme našu stránku vylepšiť ako dizajnovo, tak aj obsahovo. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie :)

Pozn.: Admin si vyhradzuje právo odstrániť príspevky, ktoré akokoľvek porušujú všeobecné pravidlá používania portálu alebo ktoré nie sú svojim obsahom viac aktuálne a relevantné.

Nepremeškajte najnovšie rozprávky

Buďte informovaní o novinkách na našej stránke a zároveň budete upozornení na najnovšie pridané rozprávky. Zaregistrujte sa a zaškrtnite možnosť odoberať novinky (newsletter) alebo nás sledujte nás na sociálnych sieťach:

Nefunguje video alebo máte nejakú požiadavku?

Máte problém s prehratím nejakej rozprávky alebo máte naopak želanie na rozprávku, ktorú by ste radi uvítali na našom portáli? Napíšte nám ná nástenku alebo nás kontaktujte emailom na adresu info@peknerozpravky.sk.